Mūsų partneriai

 

Nuo 1942 m. „Northmace“ teikia viešbučio kambarių įrangą visame pasaulyje. Jie buvo pirmieji, kurie sukūrė ir pradėjo tiekti lyginimo sistemas, plaukų džiovintuvus ir svečių pasitikimo padėklus, specialiai sukurtus viešbučiams.

 

Saksonijos žemėje, Weisswasser mieste yra stiklo gamykla Stölzle Lausitz. Ji įkurta 1889 metais, ji yra turtingos Vokietijos stiklo gamintojų istorijos dalis. Prieš Antrą pasaulinį Stölzle Lausitz buvo didžiausia gamykla Vokietijoje. Šiuo metu jos savininkas yra investuotojas iš Austrijos, ji užima žymią vietą tarp vedančiųjų įmonių, vyno bokalų gamintojų tarpe, gaminant 40 milijonų bokalų keturiose gamybos linijose. Puiki Stölzle Lausitz bokalų kokybė ir formos, leidžia šią įmonę lyginti su kitais geriausiais vyno bokalų gamintojais. Jos gaminiai, neturintys švino priemaišų, krištolo skaidrumo bokalai, pažymi inovatyvumą ir kokybę, spindesį, aukštą mechaninį atsparumą, patvarumą plaunant indaplovėse, bei idealų kokybės ir kainos santyki. Stölzle Lausitz specializuojasi mechaniškai tempiamų ir lydytų bokalų kojelių gamyboje, tokiu būdu gaunat bokalą be sujungimo vietos tarp kojelės ir bokalo sienelių.

 

ADA International“ pradžia buvo 1979 m., ir vienas muilo gabaliukas, kurį įkūrėjas Andreasas Dahlmeyeris pardavė elegantiškoje aukso lapeliais puoštoje juodoje muilo dėžutėje. 1982 m. jis atidarė savo fabriką. Šiandien „ADA International“ dirba daugiau nei 700 žmonių ir tiekia svečių patogumo priedus visame pasaulyje. 

 

Flexfurn“ vardas buvo pristatytas sujungus „Europa 2000“ Belgijoje ir „Lamata“ Jungtinėje Karalystėje. Bendrovė specializuojasi sulankstomų ir sudedamų baldų banketų, seminarų ir renginių srityje.

 

1898 m. Zeno De Witte ir Leonie Lietaer atidarė lino audyklas: gimė „De Witte Lietaer“.  Šiandien „De Witte Lietaer“ veikia svetingumo rinkoje, aprūpindama daugybę tarptautinių viešbučių tinklų. Pagrindinė būstinė yra Belgijoje (Lauwe) ir turi savo gamybos padalinį Turkijoje.

 

„Chilewich“ stalo padėklų dizainą sukūrė dizainerė Sandy Chilewich iš Niujorko. Kasmet ji sukuria naują kolekciją. Padėklai kartu ir gražūs, ir funkcionalūs. Aukštos kokybės prekė, gaminama JAV ir parduodama Europoje per biurą Paryžiuje. Padėklai audžiami iš vinilo, todėl yra labai patvarūs. Juos lengva plauti muilu ir vandeniu, tokiu būdu sumažinant energijos suvartojimą ir su tuo susijusias išlaidas. Plaušai 100% yra be ftalatų ir jų sudėtyje yra 25% augalų, dėl ko šie vinilo padėklai iš siūlomųjų yra vieni iš aplinkai draugiškiausių. Visi austieji „Chilewich“ vinilo produktai yra apsaugoti MICROBAN. Jis apsaugo padėklus nuo bakterijų, pelėsio ir miltligės formavimosi. Jūs lengvai rasite tinkamų padėkliukų Jūsų viešbučiui ar restoranui, nes siūlome įvairiausio dizaino, tekstūros ir spalvų asortimentą. Atsižvelgiant į priežiūros reikalavimus, paprastai jie tinkami naudoti 2–3 metus, bet yra keletas viešbučių, kurie jais naudojosi 6 metus. Pakeitė juos tik todėl, kad norėjo kitokios spalvos!

 

„Aliséo“ yra įsikūrusi gražiame miškingame Švarsvaldo kalnų regione Vokietijoje. Nuo 1985 metų įmonė teikia viešbučiams vonių kambariuose įrengiamus prabangius plaukų džiovintuvus ir kitus priedus viešbučių svečių patogumui.

 

Italijos įmonė iš Ravenos, gaminanti NAPKIN® – originalias suspaustas servetėles. 100% biologiškai skaidžios ir kompostuojamos. Įvertintos F&B vadybininkų viešbučiuose ir restoranuose.  

 

 

“Bentley Europe” - olandų dizainas– daugiau nei 35 metų patirtis! Atsparūs ir patogūs naudoti, nuo 1985 metų Bentley produktai visuomet bus gera investicija. Nes Bentley yra ne tiktai viešbučių įrangos tiekėjas, - jo tarptautinė reputacija išsaugoma, pastoviai vystant inovacinio dizaino produktus vietinių dizainerių Helge Docters van Leeuwen ir Joop Steenkamer pagalba. Tarp vis daugiau parduodamų produktų yra mobilios viešbučių lovos, viešbučių lovytės kūdikiams ir mediniai bagažo stovai, tačiau Bentley programa plečiama, ir kiekvienais metais ji papildoma naujais produktais.

 

Lumea lempos suteiks jūsų restoranui, barui, kavinei, viešbučio vestibiuliui ar net konferencijų centrui nepakartojamą ir jaukią atmosferą, ypač šiais ilgais, tamsiais ir šaltais žiemos vakarais. Jūs rasite platų lempų pasiūlymą, todėl nebus jokių problemų pritaikyti būtent jūsų vietai reikalingas, o kai būsite išsirinkę ilgai degančias ir nerūkstančias skysto vaško žvakes, ne tik jūs ir jūsų svečiai bus laimingi, bet ir jūsų darbuotojams patiks Lumea lempos, nes jos nepalieka vaško dėmių ant stalo, staltiesės arba pačios lempos viduje. Todėl, jeigu norite sutaupyti pinigų, būti praktiški ir gauti didesnį pelną iš sugrįžtančių svečių, paskirkite keletą minučių mūsų internetinei svetainei ir išsirinkite būtent jums labiausiai tinkančias Lumea lempas. Mes, žinoma, taip pat galime aplankyti jus jums patogioje vietoje ir laiku bei pristatyti Lumea lempas, arba jūs galite pamatyti visus modelius ir spalvas mūsų parodų salėje Siguldoje.

 

 

Nuo 1957 metų Italijoje gaminami itališko dizaino lauko ir vidaus patalpų baldai.

 

 

1970 m. buvusioje „Wolfsegg-Traunthal“ anglies cecho gamykloje prasidėjo TOPALIT istorija. Šiandien ši Austrijos įmonė gamina aukščiausios kokybės stalviršius. Patvarius, tvirtus ir stabilius!