Mūsu partneri

 

SCHÖNWALD ir dibināts 1879.gadā Vācijā, pilsētā ar tādu pašu nosaukumu. Tās dibinātājs ir Johann Nicol Müller. 1936.gadā Schönwald bija pirmā porcelāna ražošanas rūpnīca, kas ieviesa īpašu, tieši viesnīcām piemērotu trauku līniju „Shape 98“, kura joprojām ir pieejama plašajā produktu klāstā. Šobrīd porcelāna ražotnei ir modernas ražošanas iekārtas, un tā ir daļa no uzņēmuma BHS Tabletop AG.

 

Polijas pilsētā Radomsko liektā koka mēbeles tiek ražotas kopš 1881.gada. Šodien ražotne nodarbina 800 darbiniekus un ir viena no lielākajām klasisko un moderno mēbeļu ražotnēm Eiropā.

 

Northmace kopš 1942. gada piegādā profesionālu aprīkojumu viesnīcām visā pasaulē. Pirmie, kas izstrādāja un piedāvāja gludināšanas centrus, matu žāvētājus un viesu sagaidīšanas paplātes, kas paredzētas tieši viesnīcām.

 

Saksijas zemē Weisswasser pilsētā atrodama stikla ražotne Stölzle Lausitz. Dibināta 1889.gadā, tā ir piederīga Vācijas stikla veidotāju bagātajai vēsturei. Pirms Otrā pasaules kara Stölzle Lausitz bija lielākā ražotne Vācijā. Šobrīd tās īpašnieks ir investors no Austrijas, un tā ierindojas starp vadošajiem vīna glāžu biznesa uzņēmumiem, saražojot 40 miljonus glāžu četrās ražotnes līnijās. Gudrs kvalitātē un formās Stölzle Lausitz, iespējams, ir pat vadošais uzņēmums, salīdzinot ar citiem labiem vīna glāžu ražotājiem. Tā bezsvina piejaukuma kristāldzidrās glāzes apzīmē inovāciju un kvalitāti, mirdzumu, augstu mehānisko izturību un noturību mazgāšanai trauku mašīnās, kā arī ideālu cenas un kvalitātes attiecību. Stölzle Lausitz ir specializējies mehāniski izvilktu un kausētu glāžu kājiņu ražošanā, tādējādi iztiekot bez savienojuma vietas starp to un glāzes sieniņām.

 

ADA International 1979. gadā dibināja Andreas Dahlmeyer, kurš ziepes pārdeva elegantā zelta lapu kastītē melnā krāsā. 1982. gadā viņš izdeva savu produkciju. Šodien ADA International nodarbina vairāk nekā 700 cilvēku un piedāvā kosmētikas produktus visā pasaulē.

 

 

Kopš ROSENTHAL ir itāļu uzņēmuma Paderno/Sambonet sastāvdaļa, esam atsākuši Baltic Hospitality Group klientiem piedāvāt lieliskā vācu porcelāna Rosenthal zīmola produkciju. Rosenthal ir pazīstams ar savu neapšaubāmo kvalitāti un pievilcīgo, vienmēr aktuālo dizainu. Uz šo brīdi Rosenthal ir jau vairāk kā 130 gadu pieredze un pieejams ļoti plašs produktu līniju klāsts, daudzas no tām ieguvušas dažādas dizaina godalgas visā pasaulē.

 

Sola Switzerland AG zināms kā smalkāko galda piederumu ražotājs kopš 1866. gada. Piecu paaudžu laikā to galda piederumus ir radījis Šveices pieskāriens un profesionalitāte, un līdz šim tas pilnībā atbilst kvalitātei un apkalpošanas manierei.

 

Itāļu uzņēmums NAPKIN® , kas piedāvā salvetes saspiestā veidā. 100% bioloģiski noārdāms un kompostējams produkts. Novērtējuši F&B vadītāji viesnīcās un restorānos.

 

 

Zīmols Mepra radās 1947.gadā, taču Prandelli ģimenes uzņēmuma stāsts sākas daudzus gadus iepriekš. Trīs Prandelli brāļi, Bortolo, Francesco un Givanbattista uzbūvēja pirmo ražotni 1901.gadā, tieši blakus Lumezzane upei, Itālijā. Tas atļāva ražotni darbināt ar ūdens dzirnavu palīdzību. Brāļi strādāja ar metālu gan kā apakšuzņēmēji, gan pirmie ražotāji 30.gados un 2.Pasaules kara laikā. Pēc kara bija nepieciešams pārveidot ražošanu un tika dibināts uzņēmums Mepra. Šodien, pētniecības un attīstības izmaksas sastāda aptuveni 8% no apgrozījuma – viens no lielākajiem apjomiem industrijā. Ieguldījums raisa radošumu, dizainu un kvalitāti ik katrā darbībā. Sākot no izejmateriālu kvalitātes, līdz nevainojamai apstrādei – tas ir Mepra paraksts. Mepra- trīs paaudžu Itāļu tradīcijas, dizains un dzīves veids.

 

Nosaukums Flexfurn tika ieviests, kad Beļģijā- Europa 2000 un Apvienotajā Karalistē- Lamata apvienojās. Uzņēmums ir specializējies saliekamo mēbeļu ražošanā banketiem, semināriem un pasākumiem.

 

1898. gadā Zeno De Witte un Leonie Lietaer sāka darboties linu aušanai, un tad radās De Witte Lietaer. Šodien De Witte Lietaer darbojas viesmīlības nozarē, kas nodrošina daudzas starptautiskas viesnīcu ķēdes. Galvenā mītne atrodas Beļģijā (Lauwe) un ar savu ražošanas vienību Turcijā.

 

Chilewich galda paliktņu dizainu ir radījusi dizainere Sandy Chilewich no Ņujorkas. Katru gadu viņa veido arvien jaunas kolekcija. Skaistas un funkcionālas vienlaicīgi. Augstas kvalitātes preci, kas tiek ražota ASV un izplatīta Eiropā caur biroju Parīzē. Paliktņi tiek austi no vinila un tāpēc ir ļoti izturīgi. Tos ir viegli tīrīt ar ziepēm un ūdeni, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas. Šķiedras ir 100% bez ftalātiem un satur 25% augu, kas padara šos vinila paliktņus par vieniem no videi draudzīgākajiem, kas pieejami. Visi austie Chilewich vinila produkti ir aizsargāti ar MICROBAN. Tas pasargā paliktņus no baktēriju ietekmes, no pelējuma un miltrasas veidošanās. Jums būs viegli atrast ko piemērotu Jūsu viesnīcai vai restorānam, jo piedāvājuma klāstā ir dažādi dizaini, tekstūras un krāsas. Ievērojot kopšanas instrukciju, parasti to kalpošanas laiks ir 2-3 gadi, bet ir arī dažas viesnīcas, kuras tos ir izmantojuši 6 gadus – nomainīja tos tikai tāpēc, ka vēlējās citu krāsu!

 

„Aliseo” atrodas skaistajā Vācijas kalnainajā mežiem klātajā /„Black Forest” reģionā un jau kopš 1985.gada palīdz nokomplektēt viesnīcu vannas istabas ar luksus klases matu fēniem un citiem aksesuāriem viesnīcu viesu ērtībām un labsajūtas nodrošināšanai.

 

“Bentley Europe” - holandiešu dizains – vairāk kā 35 gadu pieredze! Izturīgi un lietošanai draudzīgi kopš 1985.gada, Bentley produkti vienmēr būs laba investīcija. Jo Bentley ir nevis vienkārši viesnīcu aprīkojuma piegādātājs, - tas saglabā starptautisku reputāciju, pastāvīgi attīstot inovatīva dizaina produktus ar vietējo dizaineru Helge Docters van Leeuwen un Joop Steenkamer palīdzību. Starp visvairāk pārdotajiem produktiem ir mobilās viesnīcu gultas, viesnīcu gultiņas zīdaiņiem un bagāžas statīvi no koka, taču Bentley programma ir plaša, un katru gadu tai tiek pievienoti arvien jauni produkti.

 

Lumea šķidro vaska sveču lampiņas piešķirs Jūsu restorānam, bāram, kafejnīcai, SPA, viesnīcas foajē vai pat Jūsu konferenču centram unikālu un ļoti mājīgu atmosfēru. Lampiņas būs noderīgas ne tikai garajos, tumšajos un aukstajos Baltijas ziemas vakaros, bet arī vasaras vakaros uz Jūsu terases. Pie Baltic Hospitality Group Jūs atradīsiet plašu izvēles klāstu lampiņām, tas dos Jums iespēju atrast un izvēlēties piemērotākās tieši Jūsu vietai. Ja Jūs izvēlēsieties ilgi degošās un nedūmojošās šķidrās vaska svecītes, ne tikai Jūs un Jūsu viesi būs priecīgi, bet arī Jūsu darbiniekiem patiks Lumea lampiņas un šķidrās vaska sveces, jo no tām nepaliek vaska traipi uz galda, galdauta vai pašas lampas iekšpusē. Jūsu viesi varēs baudīt dzīvu liesmu un patīkamo atmosfēru, ko tā dod un Jūs izvairīsieties no problēmām, ko var radīt tradicionālās vaska sveces. Tātad, ja vēlaties ietaupīt naudu, būt praktiski un nopelnīt vairāk no viesiem, kas atgriežas, tad pavadiet dažas minūtes mūsu mājas lapā un izvēlaties tieši jums piemērotākās Lumea lampas. Mēs, protams, arī varam apmeklēt Jūs Jums izdevīgā vietā un laikā, lai prezentētu Lumea lampas vai arī Jūs variet redzēt visus modeļus un krāsas mūsu izstāžu zālē Siguldā.

 

Kopš 1957.gada pēc itāļu dizaina Itālijā gatavotas āra un iekštelpu mēbeles.

 

 

1970. gadā TOPALIT stāsts sākās bijušajā Wolfsegg-Traunthal akmeņogļu rūpnīcā. Šodien Austrijas kompānija ražo augstākās kvalitātes  galda virsmas-  ļoti izturīgas un stabilas!

 

 

Spānijas ražotājs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi un vairākām piederošām ražotnēm. Videi draudzīgi produkti, kas piemēroti viesmīlības nozarei un uzņēmumiem ar augstiem sadarbības, sociālās atbildības standartiem