Meie partnerid

 

Painutatud puidust mööblit toodetakse Poola linnas Radomsko alates 1881. aastast. Tehas pakub täna tööd 800 inimesele ning on üks suuremaid klassikalise ja modernse mööbli tootjaid Euroopas.

 

Northmace on varustanud hotelle üle terve maailma alates aastast 1942. Nad olid esimesed, kes arendasid ja tõid turule spetsiaalselt hotellidele disainitud triikimiskeskused, föönid ja tervituskandikud.

 

Saksimaal Weisswasseri linnas asub klaasitehas Stölzle Lausitz.See on asutatud 1889.aastal ja on osa Saksa klaasitöötlejate rikkalikust ajaloost.Enne Teist Maailmasõda oli Stölzle Lausitz suurim tootja Saksamaal.Käesoleval hetkel on selle omanikuks investor Austriast ning see kuulub juhtivate veiniklaasiäris tegutsevate ettevõtete hulka, tootes neljal tootmisliinil 40 miljonit klaasi. Stölzle Lausitz pliivaba lisandiga kristallselged klaasid tähistavad innovatsiooni ja kvaliteeti,sära,kõrget mehaanilist vastupidavust ning vastupidavust nõudepesumasinas pesemisel, samuti ka ideaalset hinna ja kvaliteedi suhet. Stölzle Lausitz on spetsialiseerunud mehaaniliselt venitatud ja sulatatud klaasijalgade tootmisele,saades sel viisil hakkama ilma klaasijala ja klaasiseina vahelise ühenduskohata.

Firma ADA International ajalugu algas aastal 1979, kui firma asutaja Andreas Dahlmeyer hakkas müüma üksikuid väikseid seepe, mis olid pakendatud elegantsesse kuldsete lehtedega kaunistatud musta karpi. 1982 rajas ta oma tootmise. Täna on ADA International tööandjaks rohkem kui 700 töötajale ja varustab hotelle tarvikutega üle terve maailma.

 

Flexfurn tekkis, kui Europa 2000 Belgias ja Lamata Ühendkuningriikides ühinesid. Firma on spetsialiseerunud kokkupandava ja kergesti ladustatava banketi-, seminaride ja suurürituste mööbli tootmisele.

 

De Witte Lietar sündis 1898 a., kui Zeno de Witte ja Leonie Lietaer korraldasid ühist kudumistehnika workhopi. De Witte Lietaer varustab paljusid rahvusvahelisi hotellikette tekstiilidega. Peakorter asub Belgias, Lauwes ja tootmine Türgis.

 

Itaalia ettevõte Ravenna NAPKIN® - originaalne kokkusurutud salvrätik.100% biolagunev ja komposteeritav. Hotellide F&B juhtide poolt hinnatud ja restoranides kasutusel.

 

 

Chilewich lauaaluste disaini on loonud disainer Sandy Chilewich New Yorkist. Igal aastal loob ta aina uusi kollektsioone. Ilusad ja funktsionaalsed samal ajal. Kvaliteetne toode, mis on valmistatud USA-s ja levitatakse Euroopa kontori kaudu Pariisis.Alused on kootud vinüülist ja seega on väga vastupidavad. Neid on lihtne puhastada vee ja seebiga, selliselt vähendades energiatarbimise ja sellega seotud kulusid. Kiud on 100% ftalaatide vabad ja sisaldavad 25% taimi, muutes need vinüülaluseid üheks kõige keskkonnasõbralikumateks hetkel saadavatest. Kõik kootud Chilewich vinüültooted on kaitstud MICROBAN´iga. See kaitseb aluseid bakterite mõjust, hallituse ja kopituse tekkest. Hooldusjuhendi järgimisel on lauakandikute tavaline kasutusiga ca 2-3 aastat, kuid on ka hotelle, kus lauakandikuid kasutati 6 aastat ja need vahetati välja lihtsalt seepärast, et sooviti teist värvi kandikuid! Baltic Hospitality Group pakub uhkusega kvaliteetseid ja tänapäevase disainiga tooteid. Oleme alati valmis tutvustama oma tooteid Teie endi juures!

 

"Aliseo" asub ilusas , mägiste metsadega piiratud Saksamaa piirkonnas / "Black Forest’, ja alates 1985 . astast kindlustab hotelli vannitoad luksus klassi föönidega ja muude aksessuaaridega , pakkudes hotelli külastajatele mugavust ja heaolu.

 

Bentley Europe - Hollandi disain - rohkem kui 35 aastat kogemusi! Vastupidavad ja kasutajasõbralikud aastast 1985, Bentley tooted on alati hea investeering. Bentley ei ole lihtsalt hotellide varustuse tarnija - tema rahvusvaheline maine on muutumatu, pidevalt uuendades innovaatilisi disaintooteid kohalike disainerite Helge Docters van Leeuweni ja Joop Steenkameri abil. Enimmüüdud toodete seas on mobiilsed hotellivoodid, hotellivoodid imikutele ja puidust valmistatud pakialused, kuid Bentley programm on lai ning igal aastal sellele lisandub üha rohkem uusi tooteid.

 

Lumea küünlalambid tekitavad teie restoranis, baaris, kohvikus, hotellifuajees või isegi teie konverentsikeskuses unikaalse ja mugava atmosfääri, eriti nendel pikkadel, pimedatel ja külmadel Balti maade talveõhtutel. Pakume teile niivõrd laia valikut erinevaid lampe, et kindlasti leiate igale lambile oma asutuses sobiva koha. Kui valite pika põlemisajaga ja mittesuitseva vedela vahaga küünlad, siis on õnnelikud nii te ise ja teie külalised, kuid Lumea lambid meeldivad kindlasti ka teie personalile, kuna lambist ei tilgu kunagi lauale, laudlinale või lambi sisse vaha. Seega, kui soovite säästa raha, olla efektiivne ja teenida korduvkülastuste arvelt lisa, siis uurige meie kodulehte ja otsige enda jaoks see õige Lumea lamp. Loomulikult saame korraldada Lumea lampide esitluse ka teie juures või kutsume teid meie salongi Siguldasse, kus on väljas KÕIK mudelid ja värvid.

 

 

Firma TOPALIT lugu sai alguse aastal 1970 endises söetootmise firmale Wolfsegg-Traunthal kuulunud vabrikus. Täna toodab Austria firma tippklassi lauaplaate. Kauakestvad, robustse stiiliga, stabiilsed!

 

 

Alates 1957.aastast itaalia disaini järgi Itaalias valmistatud mööbel õue ja siseruumide jaoks.

 

 

Sola Switzerland AG toodab kvaliteetseid söögiriistu juba aastast 1866. Viie põlvkonna jooksul on panustatud tootearendusse ja kvaliteeti, jäädes professionaalseks ja kliendisõbralikuks. Sarnaseid väärtusi hindavad ka Kalhoj omanikud.

Rohkem kui 40-aastase kogemusega Hispaania tootja, kellel on oma tootmishooned Valencias. Keskkonnasõbralikud tooted, mis sobivad hotellindusettevõttele ja kõrgete sotsiaalse vastutuse standarditega ettevõttele.