Privaatsus ja küpsised

 

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebileht kasutab, et hõlbustada selle kasutamist. Külastades lehte www.balthos.ee nõustute kasutamistingimustega, mis on kirjeldatud Privaatsusteabes. Kui sa ei nõustu tingimustega, siis palun ära kasuta meie veebilehte. Iga kord, kui kasutad meie veebilehte, tutvu privaatsusteabega ja jälgi, kas on tehtud muudatusi alates ajast, kui viimati veebilehte külastasid.

Küpsiste kasutamine
Küpsised on väikesed infokogumid, mis annavad sulle unikaalse kasutaja identiteedi, mille salvestame sinu arvutisse. Sinu brauser kasutab seda identiteeti igakord, kui meie kodulehe avad. Kasutame küpsiseid selleks, et vaadata, milliseid teenuseid sa kasutad, registreerimise informatsiooni talletamiseks, sinu eelistuste meeldejätmiseks ja jälgimiseks. Küpsised aitavad meil aru saada, kuidas kodulehte kasutatakse, et saaksime parandada kvaliteeti ja hõlbustada lehe kasutamist. Kasutame infot ka statistikaks ja sihipärase reklaami saatmiseks. Küpsised ei sisalda viiruseid! Infot kasutatakse sinu identifitseerimiseks, at pakkuda sulle teenuseid, mida otsid ja saata uudiskirja. Kasutame infot ka oma teenuse ja sisu parandamiseks. Koduleht sisaldab ka kolmandate isikute küpsiseid: Google, Facebook, Instagram.

Küsimused ja kaebused
Privaatsusteave on mõeldud Teile informatsiooni edastamiseks selle kohta, millist teavet Teie kohta kogume. Teil on alati õigus teada, kuidas infot kasutatakse. Kui Teie isikuandmed on ebakorrektsed, on Teil õigus neid korrigeerida või kustutada lasta. Palun võtke ühendust info@balthos.com. Kaebuste või küsimuste korral, kuidas Teie isikuandmeid kasutatakse, on teil võimalus ühendust võtta andmekaitsespetsialistiga.

Haldaja
Veebisaiti omab ja haldab:
Baltic Hospitality Group SIA
Meldru iela 16, 2150 Sigulda, Latvia
00371 67970838
info@balthos.com

Turvalisus
Kasutame tehnilisi ja organisatsioonilisi seadusega kooskõlas olevaid meetmeid, et ennetada sinu info juhuslikku või kuritahtlikku kustutamist, kadumaminekut, kuritarvitamist, kaotamist , võõrandamist või muul viisil pahatathlikku kasutamist.