Par mums

 

2003. gada jūnijā Mairita & Esben Kalhøj izveidoja SIA “Baltic Hospitality Group”, kas notika pēc tam, kad abi bija vairākus gadus strādājuši tūrisma un viesnīcu biznesā Latvijā.

Mūsu galvenais ofiss atrodas skaistā pilsētā – Siguldā, tuvu Rīgai un netālu no lielceļiem, kas ved uz Igauniju un Lietuvu.

Mūsu misija

SIA “Baltic Hospitality Group” misija ir apmierināt pieprasījumu pēc unikāliem, kvalitatīviem un funkcionāliem interjera risinājumiem Baltijas valstu ievērojamākās viesnīcās un restorānos, kā arī nodrošināt unikālu, kvalitatīvu, videi draudzīgu un funkcionālu viesnīcu kosmētiku un higiēnas piederumus Skandināvijā.

Mūsu mērķi uz 2016.-2020. gadu

Ekonomika

SIA “Baltic Hospitality Group” kļūs par drošu un stabilu uzņēmumu ar kontrolējamu izaugsmi.

Mārketings

SIA “Baltic Hospitality Group” kļūs par vadošo piegādātāju Latvijā, kas piegādā viesnīcu un restorānu preces, kā arī izcelsies citu Baltijas valstu piegādātāju starpā.

Baltic Hospitality Group nostiprināsies Skandināvijā kā viesnīcu kosmētiku un higiēnas piederumu piegādātājs.

SIA “Baltic Hospitality Group” kļūs par novatorisku un vadošu kompāniju mūsu konkurentu vidū Baltijas un Skandināvijas valstīs mārketinga un pārdošanas iniciatīvas ziņā.

Produkcijas pilnveidošana

SIA “Baltic Hospitallity Group” kļūs par novatorisku, elastīgu un vadošu kompāniju mūsu konkurentu vidū, kas uzsāks produkcijas pilnveidošanu, pastāvīgi uzturot sakarus ar visām biznesa jomām, piemēram, piegādātājiem, klientiem un mūsu klientu viesiem, tādā veidā tā būs spējīga apmierināt prasības, ja tās parādās, un vēl labāk, pirms tās vēl parādās.

SIA “Baltic Hospitality Group” tēmē paplašināt savu produktu sortimentu ar vairāk videi draudzīgiem produktiem, arī saistībā uz iepakojumu.

Produkti no SIA “Baltic Hospitality Group” pats mazākais atbildīs likumīgām kvalitātes normām, kā arī būs saskaņā ar vietējām SIA “Baltic Hospitality Group” kvalitātes normām un estētiskajām prasībām.

Personāls

            SIA“Baltic Hospitality Group” personālam jābūt augsti kvalificētam, radošam, atbildīgam, akurātam, uzticamam, ambiciozam, tam jāizprot tādu lietu svarīgums kā kvalitāte, estētika un laba apkalpošana.

Ētika

SIA “Baltic Hospitality Group” kļūs par sabiedrības daļu, un tā uzņemsies atbildību par sabiedrības attīstību pozitīvā virzienā.

SIA “Baltic Hospitality Group” ievēros Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanu, un tā būs it īpaši uzmanīga pret to, kas attiecas uz darba un vides apstākļiem, kuros ražo produktus mazattīstītās valstīs.

Sadarbojoties ar klientiem, “Baltic Hospitality Group” respektēs konfidenciālo  informāciju, kura būs zināma “Baltic Hospitality Group”.

“Baltic Hospitality Group” respektēs personālu un tā vajadzības pēc brīva laika un ģimenes dzīves.

“Baltic Hospitality Group” būs tā darba vieta, kur ir vieta dažādiem viedokļiem un uzskatiem.